Reklama

Reklama

Jenna Dewan nago

Aktorka i tancerka Jenna Dewan pojawiła się nago na okładce najnowszego numeru magazynu "Women's Health". Aktualna (jeszcze) żona Channinga Tatuma przyznaje, że jako zawodowa tancerka jest przyzwyczajona do nagości.

Tematem przewodnim nowego numeru magazynu "Women's Health" jest "naga prawda". Jenna Dewan nie owija więc w bawełnę, tylko na okładce popularnego czasopisma prezentuje się w stroju Ewy.

37-latka przyznała w towarzyszącym sesji zdjęciowej wywiadzie, czym jest dla niej macierzyństwo. Dewan ma bowiem 5-letnią córkę z aktorem Channingiem Tatumem.

"Kiedy zostajesz matką, oczekuje się od ciebie, że że pozbędziesz się swojego seksapilu. Nigdy tego nie rozumiałam. Myślę, że nie ma niczego bardziej seksownego od bycia matką. Dajesz życie. To wszystko. Nie zmieniasz się tylko dlatego, że nagle masz dziecko" - przyznała Dewan, która swego męża poznała na planie filmu "Step Up: Taniec zmysłów".

Reklama

W kwietniu 2018 para niespodziewanie ogłosiła jednak na Instagramie separację.

Dewan zapewnia jednak, że rozstanie z Tatumem było dla niej pozytywnym doświadczeniem.

"Wszystko jest w porządku, jeśli relacja dwojga ludzi ewoluuje w nową formę, która jest lepsza dla każdego z nich. To, co wszystkich tak zszokowało, może okazać się pozytywną rzeczą. Tak właśnie stało się w naszym przypadku" - mówi Dewan.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jenna Dewan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL