Reklama

Reklama

Jak narysować Kubusia Puchatka?

Już 29 lipca w kinach pojawią się nowe, animowane przygody pełnych uroku bohaterów znanych doskonale z książek A.A. Milne'a - "Kubuś i przyjaciele". A już w piątek, 15 lipca, dzięki specjalnemu filmowi prezentowanemu na stronach INTERIA.PL możecie dowiedzieć się, jak narysować sobie sympatycznego niedźwiadka.

- Postaci stworzone przez Milne'a są tak wyraziście sportretowane i tak eleganckie w swej prostocie, że byliśmy przekonani, iż są nadal niezwykle zabawne - mówi John Lasseter, jeden ze współtwórców wielkich sukcesów studia Disney/ Pixar, w tym tegorocznego hitu "Auta 2", pełniący przy najnowszym "kubusiowym" projekcie rolę producenta wykonawczego.

Producent filmu Peter Del Vecho dodaje: - W postępowaniu Kubusia i w tym, co mówi jest wyrażona subtelna mądrość. Cieszyć się przyjaciółmi, rodziną, życiem. Te głębokie, acz naiwnie wyrażane pragnienia cofają nas do czasu, kiedy wszystko było prostsze.

Reklama

Jim Cummings, który użyczył głosu Kubusiowi w wersji oryginalnej deklaruje: - Dla mnie to połączenie prostodusznego dżentelmena i dziecięcej słodyczy.

Nieodłącznym towarzyszem Kubusia jest oczywiście Prosiaczek. Travis Oates, grający tę postać w oryginalnej wersji dźwiękowej filmu, zauważa: - Najpiękniejsze jest to, że chociaż Prosiaczek boi się niemal wszystkiego, to jednak zawsze jest gotów stawić czoło światu, który go przeraża, u boku swych przyjaciół.

A wśród nich jest także Kłapouchy, który zawsze przewiduje to, co najgorsze. Jego melancholia jest zabawna, ale i wzruszająca. Animator tej postaci Randy Haycock podkreśla, że chyba w żadnym dotychczasowym filmie o Kubusiu Kłapouchy nie odgrywał tak ważnej roli. To przecież wokół poszukiwania jego zagubionego ogona koncentruje się akcja.

Bud Luckey (głos Kłapouchego w wersji oryginalnej) tak mówi o swym bohaterze: - Na pozór nie zależy mu na jakiejkolwiek formie zainteresowania. Jednak jego przyjaciele troszczą się o niego ze wszystkich sił, chcąc mu zapewnić nowy ogon. Kłapouchy jest tak zabawny dlatego, że sam traktuje się bardzo serio!

W polskiej wersji językowej w roli Kubusia występuje Maciej Kujawski, Prosiaczek mówi głosem Tomasza Steciuka, a Kłapouchego gra Jan Prochyra.

"Kubuś i przyjaciele" w kinach od 29 lipca!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kubuś i przyjaciele | "Przyjaciele"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL