Reklama

Jack Nicholson ma demencję? "Jego umysł jest w zaniku"

Czy 85-letni Jack Nicholson cierpi na demencję? "Fizycznie jest w porządku, ale jego umysł jest w zaniku" - mówi o aktorze osoba z jego dawnego otoczenia.

Czy 85-letni Jack Nicholson cierpi na demencję? "Fizycznie jest w porządku, ale jego umysł jest w zaniku" -  mówi o aktorze osoba z jego dawnego otoczenia.
Jack Nicholson w drodze na mecz Lakersów w październiku 2022. Wtedy aktora po raz ostatni widziano publicznie /BACKGRID / Backgrid USA /Agencja FORUM

Jack Nicholson zakończył swoją karierę aktorską występem w komedii "Skąd wiesz" z 2010 r. Ostatnio słynny aktor przestał się też pojawiać w przestrzeni publicznej. Po raz ostatni widziano go na meczu koszykarskim w Los Angeles w październiku 2021 r. 

Jack Nicholson: "Jego umysł jest w zaniku"

Kontaktu z nim nie mają też przyjaciele. Boją się oni, że Nicholson powtórzy los Marlona Brando, który umarł jako pustelnik. Podejrzewają też, że gwiazdor może zmagać się z demencją.

Reklama

Znajomi Jacka Nicholsona w rozmowie z serwisem Radar Online przyznają, że 85-latek nie opuszcza swojego domu. Zaszył się w luksusowej rezydencji przy ulicy Mulholland Drive w Beverly Hills. Prawdopodobnie mieszka sam. Opiekują się nim jego najmłodszy syn Ray oraz córka Lorraine (aktor ma sześcioro dzieci z pięcioma kobietami). Dzieci są podobno jego jedynym łącznikiem ze światem.

Przyjaciół Nicholsona martwi jeszcze jedna kwestia. "Fizycznie jest w porządku, ale jego umysł jest w zaniku. To naprawdę smutne, że tak utalentowany aktor, jak Jack, odchodzi w ten sposób" - mówi osoba z jego dawnego otoczenia. Są podejrzenia, że gwiazdor cierpi na demencję i że to właśnie ta przypadłość zmusiła go do przejścia na aktorską emeryturę w wieku 73 lat.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jack Nicholson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama