Reklama

J.Law o niewyparzonym języku

Nominowana po raz drugi do Oscara, tym razem za rolę w komediodramacie "Poradnik pozytywnego myślenia", 22-letnia Jennifer Lawrence jest obecnie na ustach całego Hollywood.

Uznanie dla młodej aktorki wyraża się m.in. w tym, że media, pisząc o niej, stosują skrót jej nazwiska - J. Law - a jak wiadomo, ten zaszczyt spotyka wyłącznie największe gwiazdy.

Do tej pory uważana za wielką nadzieję kina dzięki rolom w filmach "Do szpiku kości" oraz "Igrzyska śmierci", teraz jest już niewątpliwie nadzieją spełnioną. O jej niesamowitej popularności zadecydowały jednak nie tylko ekranowe występy, ale także nieokiełznana osobowość 22-letniej aktorki.

Jak słusznie zauważyła blogerka Thelma Adams, J. Law jest "świeża, nieprzewidywalna i lekceważąca konwenanse". Sama Lawrence przyznaje, że często ma niewyparzony język.

Reklama

- Jestem podekscytowana, zdenerwowana i nigdy nie wiem, co powiem - zwierzała się podczas rozdania nagród Gildii Aktorów Filmowych.

Tego samego wieczoru publiczność nagrodziła gorącymi brawami spontaniczność swej ulubienicy, gdy - odbierając nagrodę - dziękowała reżyserowi "Poradnika pozytywnego myślenia" Davidowi O. Russellowi za to, że filmem tym pomógł nie tylko swemu cierpiącemu na chorobę afektywną dwubiegunową synowi, ale tysiącom innych synów, córek, mężów i żon - wszystkim tym, którzy borykając się z problemami natury psychicznej, czują się samotni i niezrozumiani.

Nagroda Gildii Aktorów Filmowych to już drugie tak prestiżowe wyróżnienie, po Złotym Globie, które otrzymała J. Law za rolę Tiffany.

Pat Solatano (Bradley Cooper) nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii "pozytywnego myślenia". Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany (Lawrence). Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

"Poradnik pozytywnego myślenia" na naszych ekranach już od 8 lutego.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Poradnik pozytywnego myślenia | jeżyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama