Reklama

Izabella Miko zagra Atenę

Świetna passa zawodowa Izy Miko trwa. Polska aktorka już wkrótce zagra w hollywoodzkiej produkcji "Clash Of The Titans" - remake'u filmu z 1981 r ("Zmierzch tytanów").

Iza wcieli się w rolę greckiej bogini mądrości - Ateny, a partnerować będą jej takie gwiazdy jak: Liam Neeson, który zagra Zeusa, i Ralph Finnes, który wcieli się w postać Hadesa.

Reklama

Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec czerwca w Londynie. Iza będzie na planie przez 2 tygodnie. Film produkuje wytwórnia Warner Bros, a budżet produkcji wynosi 100 milionów dolarów.

"Moja rola jest mała, ale znacząca. Cieszę się, że będę grała u boku tak wybitnych aktorów jak Liam Neeson i Ralph Finnes" - powiedziała Iza Miko.

"Uwielbiam filmy kostiumowe, a wcielenie się w postać bogini Ateny daje dużo możliwości artystycznych. Praca przy tak wielkiej produkcji jest dla każdego aktora ogromną frajdą. Reżyser filmu, który był w Londynie, zobaczył moje nagranie z castingu. Musiałam je nagrać sama w Los Angeles i przyznam szczerze, że polegałam na własnej intuicji. Ale się udało!" - cieszy się aktorka.

Ostatnim zagranicznym filmem polskiej aktorki jest kryminał "Fake Identity" w reżyserii Dennisa Dimstera, w którym partnerem Miko jest Val Kilmer.

Agencja FORUM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Izabella Miko | zagranie | Ateny | aktorka | polska aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje