Izabella Miko jako kontrowersyjna uwodzicielka

Wydawałoby się, że Ania i Tomek w najnowszej części "Planety Singli" sami najbardziej komplikują sobie życie. Nieoczekiwanie pojawia się jednak barwna i kontrowersyjna postać, która namiesza jeszcze bardziej! Była kochanka Tomka Wilczyńskiego to nie tylko niestroniąca od alkoholu wokalistka, ale przede wszystkim niestrudzona uwodzicielka. Zapewniamy, że jej występ i wersja "Pójdźmy wszyscy do stajenki" podczas prób do świątecznego show na długo pozostaną w pamięci widzów!

Izabella Miko w scenie z "Planety Singli 2"

W rolę Beaty wciela się Izabella Miko, polska aktorka, która karierę sceniczną zaczynała w balecie. Najbardziej znana jest z ról w przebojowych filmach "Kochaj i tańcz", "Wygrane marzenia", "Step Up: All In", "Starcie tytanów", serialu HBO "Deadwood" i z kultowego już teledysku do piosenki The Killers "Mr. Brightside".

Dziś aktorka ma na koncie prawie 30 ról kinowych i 20 serialowych, w których nie tylko gra, ale też produkuje i przygotowuje choreografię.

Reklama

Jako producentka skupia się na społecznie zaangażowanych filmach. W takiej roli odpowiadała za "Yellow" Nicka Cassavetesa z 2012 roku, w którym zagrały Sienna Miller, Melanie Griffith i Ray Liotta. Film miał premierę na prestiżowym festiwalu w Toronto i zebrał świetne recenzje. Kino jest dla niej jednym z narzędzi do edukowania społeczeństwa, zwłaszcza w kwestii świadomości ekologicznej, czym zajmuje się na co dzień jej fundacja EkoMiko.

Jak aktorka wypadła w tej wyrazistej i komediowej odsłonie polscy widzowie przekonają się już 9 listopada!

"Planeta Singli 2" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander - zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.


Dowiedz się więcej na temat: Izabella Miko | Planeta Singli 2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje