Reklama

Reklama

Internetowy przewodnik Paltrow

Co, gdzie, kiedy? Odpowiedzi na te pytania odnajdziemy w internetowym przewodniku "Goop", autorstwa Gwyneth Paltrow. Mimo licznych słów krytyki, aktorka dalej zamierza dzielić się poradami i wskazywać miejsca, które jej zdaniem warto odwiedzić.

"Goop" to miejsce, w którym aktorka dzieli się swoimi spostrzeżeniami i radami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednak obok grona zwolenników strony, znalazło się również sporo krytyków, którym pomysł gwiazdy nie przypadł do gustu.

"Było kilka momentów, kiedy myślałam 'przestanę to prowadzić'" - wyznała w Gwyneth. "Ludzie są dla mnie tacy niemili... Ale zaraz po tym pomyślałam 'kogo obchodzą komentarze jakichś złośliwych osób'. Pamiętam też, jak odwiedzałam Włochy i podszedł do mnie pewien mężczyzna, który powiedział, że dzięki Goop spędził wspaniałe chwile w Nashville" - wspomina aktorka.

Reklama

Na stronie w zakładce "Make" (Zrób) aktorka odkrywa przed czytelnikami swoje kulinarne sekrety. "Go" (Jedź) to przewodnik po różnych zakątkach świata, które zdaniem Gwyneth warto zobaczyć. "Get" (Kup) - w tym miejscu aktorka dzieli się swoimi sklepowymi łupami, pomysłami i inspiracjami co warto kupić, co doskonale nadaje się na prezent. "Do" (Zrób), to kopalnia zdrowotnych porad, pomagających utrzymać doskonałą sylwetkę. Ostatnia zakładka "See" (Zobacz) - to książki, witryny internetowe, blogi do których warto sięgnąć w wolnej chwili.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Gwyneth Paltrow | przewodniki | przewodnik | "Przewodnik..."

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL