Reklama

Reklama

"Indiana Jones 4" nabiera kształtu

Sean Connery, Kevin Costner i dawna dziewczyna Jamesa Bonda, Michelle Yeoh, wystąpią w czwartej części przygód Indiany Jonesa - to najnowsze doniesienia dotyczące obsady kolejnego wspólnego projektu Stevena Spielberga i George'a Lucasa. Zgodę na udział w filmie wyraził również jego główny bohater - Harrison Ford.

Connery, który grał ojca Harrisona Forda w trzeciej części filmu - "Indiana Jones i ostatnia krucjata", jest zachwycony, że będzie mógł raz jeszcze powrócić na plan przygód Jonesa. "To była jedna z najradośniejszych produkcji, w jakich brałem udział" - wspomina aktor.

Kevin Costner ciągle niechętnie komentuje doniesienia dziennikarzy, jakoby miał zagrać brata Indiany Jonesa. "Słyszałem o tym już trzy albo cztery razy. Ale to wszystko" - mówi tajemniczo gwiazdor.

Z kolei Yeoh jest podekscytowana, że jej nazwisko pojawi się w obsadzie. Wyznała: "Kiedy Steven Spielberg i George Lucas spotkali się ze mną, powiedziałam, że jestem zaszczycona, iż u nich zagram".

Reklama

Scenariusz "Indiany Jonesa 4" przygotowuje twórca "Szóstego zmysłu" M. Night Shyamalan.

Steven Spielberg tak motywuje powrót po latach do przygód uwielbianego na całym świecie Indiany Jonesa: "Moje dzieci zawsze mówią - 'Wróć i zrób dla nas ten film. Możesz robić filmy dla mamy, zrób też coś dla nas'. Czy mogłem im odmówić?!".

Zdjęcia do "Indiany Jonesa 4" ruszą podobno w pierwszej połowie 2001 roku.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Sean Connery | doniesienie | Costner | jones | Indiana Jones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL