Reklama

Ilona Ostrowska: Ostatnie spotkanie z Pawłem Królikowskim

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski spędzili razem lata na planie serialu "Ranczo". Aktorka nie ukrywa, że jego odejście było dla niej ogromnym ciosem. Wciąż trudno jest jej pogodzić się z utratą przyjaciela.

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski na gali wręćzenia Telekamer w 2015 roku

27 lutego 2020 roku w wieku 58 lat zmarł Paweł Królikowski, lubiany przez widzów aktor znany m. in. z kultowego serialu "Ranczo" oraz z fotela jurorskiego w muzycznym show "Twoja twarz brzmi znajomo". Wiadomość o jego śmierci była ogromnym ciosem nie tylko dla rodziny i bliskich, ale także dla fanów aktora oraz całej branży. Królikowski był tłumnie żegnany podczas czwartkowych uroczystości pogrzebowych. Zjawiło się mnóstwo znanych twarzy, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele.

Reklama

Królikowski spoczął na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Pośmiertnie został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla polskiej kultury.

Jedną z osób, które zjawiły się na pogrzebie lubianego aktora, była Ilona Ostrowska. Aktorka przez wiele lat pracowała z Pawłem Królikowskim na planie serialu "Ranczo". Łączyła ich bardzo bliska, przyjacielska relacja, dlatego odejście Królikowskiego było dla Ostrowskiej tym większym ciosem.

Ilona Ostrowska nie ukrywa, że nadal ciężko jest jej pogodzić się ze śmiercią tak bliskiej jej sercu osoby. W rozmowie z magazynem "Party" aktorka wyjawiła, że odwiedziła Pawła Królikowskiego na kilka dni przed śmiercią. Choć nie było to łatwe doświadczenie, Ostrowska miała to szczęście, że mogła pożegnać się z przyjacielem.

"Pięć dni przed śmiercią odwiedziłam Pawła w szpitalu. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog... Zdążyłam się z nim pożegnać" - powiedziała.

Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona - dodała aktorka.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska | Paweł Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje