Reklama

Ile trwa kinowy hit "Szybcy i wściekli 10"? Sprawdzamy, gdzie obejrzeć film online

Ile trwa film "Szybcy i Wściekli 10"? Przygotuj się na niesamowite doznania i dynamiczną fabułę, która trzyma w napięciu od początku do końca.

W filmie "Szybcy i wściekli 10" Dom Toretto i jego rodzina stają przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej historii. Po latach pełnych spektakularnych misji i pokonywania licznych wrogów, Dom musi zmierzyć się z przeciwnikiem, który chce zniszczyć wszystko, co jest mu najdroższe. Syn Reyesa, Dante przez ostatnie 12 lat planował zemstę za zniszczenie imperium jego ojca. Jego intryga prowadzi rodzinę Torettów przez szaloną podróż po całym świecie - od Los Angeles, przez katakumby Rzymu, aż po Brazylię, Londyn, Portugalię i Antarktydę.

Obsada dziesiątej części kultowej serii łączy znane i lubiane postacie z nowymi twarzami. Vin Diesel powraca jako Dom Toretto, wspierany przez Michelle Rodriguez jako Letty Ortiz, Tyrese'a Gibsona jako Romana Pearce'a, Ludacrisa jako Teja Parkera oraz Jordana Brewstera jako Mia Toretto. W roli głównego antagonisty, Dantego, występuje Jason Momoa, a młody Leo Abelo Perry wciela się w syna Dom'a. Do ekipy dołączają także Charlize Theron jako Cipher oraz John Cena jako Jakob Toretto, co gwarantuje pełne emocji starcia i nieoczekiwane zwroty akcji.      

Reklama

Ile trwa film "Szybcy i wściekli 10"?

Film "Szybcy i wściekli 10" trwa 2 godziny i 21 minut. To ponad dwie godziny pełne dynamicznej akcji, spektakularnych pościgów i emocjonujących scen walki, które przenoszą widzów w różne zakątki świata.

"Szybcy i wściekli 10" - gdzie obejrzeć online?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć "Szybcy i wściekli 10", masz kilka wygodnych opcji do wyboru. Film jest dostępny w abonamencie na platformie SkyShowtime za 24,99 zł miesięcznie. Jeśli preferujesz jednorazowy dostęp, możesz wypożyczyć go na Premier CANAL+ już za 9,99 zł. Alternatywnie, film można wypożyczyć lub kupić na Apple TV oraz Amazon Prime Video, gdzie ceny zaczynają się od 14,99 zł.

Zobacz też:

Leć do sklepu po popcorn! Sprawdziliśmy, gdzie można obejrzeć wszystkie części "Szybkich i wściekłych"

Niekończąca się opowieść, czyli "Szybcy i wściekli" jeszcze będą się ścigać

Filmowy powrót małp: ile trwa "Królestwo Planety Małp"? Sprawdź!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Szybcy i wściekli 10 | Vin Diesel | Charlize Theron | Jason Momoa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama