Reklama

Reklama

Idris Elba w obsadzie "Mrocznej wieży"?

Według doniesień, brytyjski aktor Idris Elba ma znaleźć się w obsadzie ekranizacji cyklu powieści Stephena Kinga "Mroczna wieża".

Czy Idris Elba już wkrótce pojawi się w ekranizacji prozy Kinga?

Kilka miesięcy temu świat obiegła informacja, że gwiazdą filmu "Mroczna wieża" będzie laureat Oscara Matthiew McConaughey. Teraz, jak podaje serwis Deadline.com, jest już prawie pewne, że w filmie zobaczymy również Idrisa Elbe.

Film zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Nie dość, ze jest to ekranizacja magnum opus Stephana Kinga, to jeszcze reżyserem będzie wyjątkowo utalentowany filmowiec Nikolaj Arcel, znany m.in. jako współscenarzysta "Dziewczyny z tatuażem".  

Reklama

"Mroczna wieża" jest cyklem powieści pisanych przez amerykańskiego "mistrza horroru" przez ponad 40 lat. Sam autor literackiego pierwowzoru, z dużym entuzjazmem przyjął wiadomość o ekranizacji jego dzieła.

"Jestem szalenie podekscytowany, że «Mroczna Wieża» w końcu pojawi się na ekranie. Ci, którzy śledzili przygody moich bohaterów na kartach książki, będą teraz w pełni usatysfakcjonowani. To będzie doskonałe i kreatywne podejście do mojej prozy"- powiedział w jednym z wywiadów Steven King.      

Premiera filmu planowana jest na styczeń 2017 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Idris Elba | Matthew McConaughey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama