Reklama

Hollywoodzkie gwiazdy mówią po polsku

One: Rachel Weisz, Mila Kunis i Michelle Williams. Trzy kobiety, trzy niezwykłe osobowości. Piękne, przebojowe i utalentowane wcieliły się role trzech czarownic: niegodziwej Evanory, dobrej Theodory i mądrej Gliwii w zrealizowanym z wielkim rozmachem filmie "Oz: Wielki i Potężny".

On: James Franco, czyli Oscar Diggs, zwyczajny magik cyrkowy, przystojny lekkoduch i cwaniaczek, który trafia przypadkowo do tętniącej życiem, fantastycznej Krainy Oz. Okazuje się, że stojące na jej czele czarownice mają wobec niego pewien plan...

Film "Oz: Wielki i Potężny" w kinach już od dziś w dwóch wersjach językowych: oryginalnej z napisami oraz polskiej z dubbingiem:

Po raz pierwszy gram osobę na wskroś złą. Bardzo, bardzo złą czarownicę i to jest fajne - mówi Magdalena Różczka, która użycza swego głosu postaci granej przez Rachel Weisz.

Reklama

Rola "tej dobrej" przypadła w udziale Mariecie Żukowskiej: - Gliwia jest dobrą czarodziejką, ma wielkie serce, zawsze jest prawa i walczy ze złymi czarownicami - opowiada aktorka.

Najbardziej złożoną postacią wydaje się trzecia z sióstr o twarzy Mili Kunis, a mówiąca głosem Agnieszki Więdłochy: - Na pozór niewinny Theodora jest mi bardzo bliska. Bo kiedy i mnie spotyka w życiu coś przykrego, nie godzę się na to i reaguję bardzo emocjonalnie. Tak naprawdę to w ogóle nie dziwię się swojej bohaterce. Że pokazuje pazury, że potrafi walczyć i mścić się. Myślę, że ja też mam w sobie coś takiego - opowiada aktorka, która po raz pierwszy spróbowała swych sił w dubbingu.

Pewnego dnia do Krainy Oz trafia mężczyzna (w tej roli James Franco, mówiący głosem Antka Pawlickiego), który wywróci życie czarownic do góry nogami: - Mój bohater to gość, który daje show, udaje czary. Dominującą cechą jego charakteru jest słabość do kobiet. To właśnie z powodu miłosnej przygody trafia do Krainy Oz, gdzie zostaje wzięty za prawdziwego czarodzieja - opowiada o swojej postaci Pawlicki,

"Oz: Wielki i Potężny", najnowsza produkcja twórców filmu "Alicja w Krainie Czarów", to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Film w reżyserii Sama Raimiego (trylogia "Spider-Man") został zainspirowany postacią znaną z książek L. Franka Bauma, Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy