Reklama

Hemsworth zagra Snowdena?

Reżyser Philip Noyce ("Salt") przymierza się do realizacji thrillera o polowaniu na Edwarda Snowdena. W roli głównej miałby wystąpić Liam Hemsworth ("Igrzyska śmierci").

Snowden, były pracownik Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA), od kiedy przyznał się do ujawnienia poufnych informacji dotyczących masowej kontroli na obywatelach przez rząd USA i Wielkiej Brytanii, ucieka przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości,

Reklama

"To jest film, który rozgrywa się na naszych oczach, mimo, że nic nie możemy zobaczyć. Tak jak w moim ostatnim filmie 'Salt' jest to historia, w której nie jesteś do końca pewien, czy masz do czynienia z bohaterem, czy łotrem. Można spekulować, że motywacja Snowdena wynika z bezinteresownych pobudek. Można również rozważyć, czy sam nie stał się ofiarą licząc, że rozgłos przyniesie mu nieśmiertelność " - reżyser mówił w wywiadzie dla NBC News.

"Zapewne wierzy, że jest bohaterem. Ale co tak naprawdę go motywuje? Czy chce mieć swoje 5 minut sławy? Czy może naprawdę chce się poświęcić dla ludzkości jak Chrystus? Nie wiemy, jak ta historia się skończy, a koniec może nie nadejść w ciągu następnych 50 lat. Nie skończył się jeszcze nawet akt pierwszy" - uściślił Noyce.

Reżyser ma nadzieję że szybko zacznie pracę nad filmem. Ma już nawet kandydata do głównej roli. "Hemswoth jest wschodzącą gwiazdą. Myślę, że stanie się jednym z największych aktorów Hollywood. Jego starszy brat, Chris, również mógłby zagrać Snowdena, ale Liam wygląda bardziej zwyczajnie. Myślę, że będzie idealny" - zakończył Noyce.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Phillip Noyce | Liam Hemsworth | Liam | Snowden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje