Reklama

"Heaven in Hell": Boczarska w odważnych scenach! Nowy zwiastun i premiera plakatu

Do sieci trafił kolejny zwiastun filmu "Heaven in Hell". W produkcji główne role grają Magdalena Boczarska i gwiazdor "365 dni" - Simone Susinna.

Do sieci trafił kolejny zwiastun filmu "Heaven in Hell". W produkcji główne role grają Magdalena Boczarska i gwiazdor "365 dni" - Simone Susinna.
Magdalena Boczarska i Simone Susinna w filmie "Heaven in Hell" (screen ze zwiastuna) /materiały prasowe

"Heaven in Hell": Magdalena Boczarska i gwiazdor "365 dni" w erotycznych scenach

Pojawił się nowy zwiastun filmu "Heaven in Hell". Poprzednie trailery tej produkcji biły rekordy popularności - na Youtubie miały ponad 15 milionów wyświetleń. Jaką niespodziankę tym razem przygotowali twórcy filmu?

"Czekam na każdy film, w którym wzięłam udział, ale dawno na żaden nie czekałam tak, jak na ten" - mówi Magdalena Boczarska.

"Heaven in Hell" w reżyserii Tomasza Mandesa w Polsce pojawi się w kinach 10 lutego 2023 roku, tuż przed walentynkami.

Reklama

"Żyjemy w pozornie poukładanym świecie. Jeśli nam kobietom zdarzy się wyjść ze schematów, jesteśmy oceniane, często narażane na krytykę. Nasz film nie jest manifestem, stawia jednak pytanie, czy warto iść za głosem serca, czy lepiej jednak słuchać głosu rozsądku" - przyznaje Ewa Lewandowska, producentka.

"Namiętność i pożądanie, któremu nie sposób się oprzeć oraz miłość, która nie miała prawa się zdarzyć. 'Heaven in Hell' to emocjonująca historia, która przełamuje stereotypy i udowadnia, że każdy ma prawo decydować o swoim życiu" - pisze dystrybutor, firma Monolith Films.

"Heaven in Hell": Fabuła, nowy zwiastun

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona - kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on - przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze.

Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką sprzecznych uczuć, które nią targają: poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. Natomiast Maks w uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków...

Główne role w filmie grają Magdalena Boczarska i Simone Susinna, znany z erotycznych produkcji "Kolejne 365 dni" i "365 dni: Ten dzień". Na ekranie zobaczymy również takie gwiazdy, jak Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański i Janusz Chabior.

Film trafi do kin 10 lutego 2023 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heaven in Hell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama