Reklama

Reklama

Heather Locklear aresztowana

56-letnia Heather Locklear, była gwiazda serialu "Melrose Place", została aresztowana pod zarzutem przemocy domowej. Aktorka zaatakowała również policjantów, którzy zostali wezwani do jej domu.

Heather Locklear

Policja została wezwana do domu Heather Locklear przez brata aktorki, który był świadkiem bijatyki między siostrą i jej chłopakiem.

Przybyli na miejsce policjanci zauważyli ślady na ciele partnera Locklear. Kiedy próbowali uspokoić 56-latkę, ta zaczęła ich atakować.

Gwiazda najpierw została przetransportowana do szpitala na oględziny, następnie wylądowała w areszcie z zarzutami przemocy domowej i naruszenia nietykalności fizycznej trzech funkcjonariuszy.

Po wpłaceniu kaucji, aktorka została wypuszczona na wolność.

Reklama

Locklear była dwukrotnie zamężna. W latach 1986-93 była żoną perkusisty zespołu Motley Crue Tommy'ego Lee, jej drugim mężem był gitarzysta Bon Jovi Ritchie Sambora (1994-2007).

W 2011 roku zaręczyła się z aktorem jackiem Wagnerem, z którym występowała w "Melrose Place". Rok później para odwołała jednak zaręczyny.

To nie pierwszy przypadek, kiedy policja musiała interweniować w prywatnych sprawach Lockear. W 2011 roku funkcjonariusze wezwani zostali do jej domu w w związku z awanturą z ówczesnym narzeczonym.

Rok później policja została wezwana do jej domu przez siostrę aktorki, która twierdziła, że życie gwiazdy jest zagrożone po tym, jak ta pomieszała leki z alkoholem. Dzień później aktorka została wypisana ze szpitala.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heather Locklear

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama