Reklama

Heath Ledger powróci do kin

Ostania produkcja z udziałem tragicznie zmarłego Heatha Ledgera, film "The Imaginarium of Doctor Parnassus", już niedługo trafi na ekrany kin w USA. Hollywoodzcy producenci prowadzą zaawansowane rozmowy z dystrybutorami w sprawie rozpowszechnienia obrazu.

Wszystko wskazywało na to, że amerykańscy fani nie będą mogli zobaczyć w kinie ostatniego filmu z udziałem Ledgera, ponieważ nie można było znaleźć firmy dystrybucyjnej zainteresowanej obrazem.

Reklama

Prawie rok spędzono na poszukiwaniach , ale okazało się, że bardzo trudno jest nakłonić jakiekolwiek amerykańskie studio do rozpowszechniania eksperymentalnego filmu, w którym zmarły aktor, wcielił się w wędrującego magika.

Wszystkie zakładały, że obraz będzie niewypałem, mimo tego że występuje w nim plejada gwiazd - nie tylko Ledger, ale m.in. Johnny Depp, Colin Farrell i Jude Law.

Producenci nie porzucili jednak nadziei. Teraz udało im się zainteresować projektem Sony Pictures i najprawdopodobniej podpiszą kontrakt na rozpowszechnianie "The Imaginarium of Doctor Parnassus" jeszcze w tym roku.

Warto dodać, że kontrakty z firmami dystrybutorskimi zostały już wcześniej podpisane w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech i Australii.

FemaleFirst

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: \ Film | Colin Farrell | Heath Ledger | johnny depp | Ledger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje