Reklama

Reklama

"Harry Potter": Pierwsza recenzja

Pierwsza recenzja niecierpliwie oczekiwanej filmowej adaptacji przeboju "Harry Potter i kamień filozoficzny" została opublikowana na jednej z filmowych stron internetowych. Tajemniczy recenzent ukrywający się pod pseudonimem The Walkabouter, przedstawił swoje wrażenia na temat roboczej wersji obrazu.

"To co obejrzałem pozwala mi stwierdzić, że Daniel Radcliffe będzie utożsamiany z Harrym Potterem tak mocno, jak kojarzymy na przykład postać Supermana z Christopherem Reeve czy Indiany Jonesa z Harrisonem Fordem albo, biorąc pod uwagę nowsze produkcje, Hugh Jackmana z postacią Wolverine'a. Już na zdjęciach reklamujących film widać, że Daniel Radcliffe wygląda jak Harry Potter. Ale on tak naprawdę jest Harrym Potterem" - pisze recenzent.

"Jeśli chodzi o pozostałych aktorów to także są wspaniali. Rupert Grint jest cudowny w roli Rona, Emma Watson jest zabawna jako afektowana i infantylna, ale wielkoduszna Hermione, Maggie Smith genialnie zagrała zadzierającą nosa nauczycielkę czarów. Richard Harris jest ekscentrycznym, lecz mądrym i dobrotliwym Albusem Dumbledorem, a Alan Rickman jest wspaniale podły, złośliwy, szyderczy i straszny. Robbie Coltrane w scenach ze swym udziałem zyskuje sympatię za energię i dowcip" - konkluduje The Walkabouter.

Reklama

Światowa premiera filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny" odbędzie się 16 listopada tego roku.

Polscy widzowie muszą poczekać na obejrzenie przygód małego bohatera do 25 stycznia 2002 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy