Reklama

Hannibal Lecter życzy smacznego

9 lutego na ekrany amerykańskim kin wejdzie długo oczekiwany sequel słynnego "Milczenia owiec" - film "Hannibal", w reżyserii Ridley'a Scotta. Już teraz ruszyła natomiast kampania promocyjna. I tak do większości firm medialnych w Stanach Zjednoczonych trafiła właśnie książka "The All New Joy of Cooking", z autografem krwawego doktora, który życzy czytelnikom "Bon Appetit". Przypomnijmy, że Hannibal Lecter raczej zjadłby swojego gościa, niż przyrządził dla niego obiad.

Książka jest ostatnim pomysłem producentów filmu z wytwórni MGM. W ubiegłym tygodniu studio rozprowadzało kasety z niesamowitym przesłaniem wyszeptanym przez Anthony'ego Hopkinsa, który ponownie wcielił się w rolę Hannibala Lectera.

"Chcemy, by ludzie zainteresowali się naszym filmem, aby ich ekscytował. Pragniemy, by ich nęcił, ale chcemy także zachować tajemnicę i niepewność, dlatego nie zdradzamy wszystkich niespodzianek, jakie czekają na widzów" - powiedziała Amanda Lundberg z MGM.

Dodała także, iż książka kucharska autorstwa Hannibala nie jest ostatnim zaskakującym elementem kampanii promocyjnej filmu.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: smacznego | Lecter | Hannibal | hannibal lecter

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy