Reklama

Halle Berry jako femme fatale w "Bondzie 20"

Halle Berry, gwiazda filmów "X-MEN" i "Kod dostępu", wystąpi w najnowszej produkcji o przygodach agenta 007. Magazyn Variety podał, że w "Bondzie 20" aktorka wystąpi u boku Pierce Brosnana jako famme fatale - jego filmowa przeciwniczka. Prace na planie ruszają 14 stycznia. Na fotelu reżysera zasiądzie Lee Tamahori, twórca filmu "W sieci pająka" oraz popularnego serialu "Rodzina Sopranos".

Choć ostateczna umowa w sprawie udziału Halle Barry w filmie nie została jeszcze podpisana, jest już pewne, że nastąpi to w ciągu najbliższych dni. Aktorka przyznała, że bardzo zależy jej na tej roli.

Reklama

Producenci "Bonda 20" i agenci aktorki mają jednak pewien problem do rozwiązania. Berry jest bowiem zobowiązana wcześniejszym kontraktem do udziału w sequelu przeboju s-f "X-MEN", a zdjęcia do obrazu "X-MEN 2" zaplanowano na początek 2002 roku.

Ponieważ prace na planie obu filmów częściowo się pokrywają, agenci Halle Barry zobowiązali się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby aktorka mogła bez kłopotów pojawiać się na planie obu produkcji.

Autorami scenariusza "Bonda 20" są Neil Purvis i Robert Wade, którzy w 1999 roku pracowali nad historią dziewiętnastej opowieści i 007, "Świat to za mało".

Obok Pierce'a Brosnana, który w "Bondzie 20" wcieli się w 007 po raz czwarty, na planie nowego filmu pojawią się John Cleese w roli Q, Judie Dench jako M oraz Michelle Yeoh, która wystąpiła w obrazie "Świat to za mało". W dalszym ciągu nie wiadomo, która aktorka zagra dziewczynę Bonda. Na razie kandydatkami do tej roli były: brytyjska aktorka Minnie Driver, Daisy Lang - mistrzyni świata w boksie, 22- letnia modelka i aktorka Kelly Brook, piosenkarka Samantha Mumba, gwiazda tenisa Anna Kournikova, Jean Butler - najsłynniejsza irlandzka tancerka oraz piękna Meksykanka Salma Hayek.

"Bond 20" trafi do kin w listopadzie 2002 roku. Premiera filmu uświetni obchody 40 rocznicy powstania "Dr No", pierwszego obrazu opowiadającego o najsłynniejszym agencie świata.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Halle Berry | film | W Sieci | X-men | aktorka | femme fatale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje