Reklama

Gwyneth Paltrow namówiła Cameron Diaz do zostania matką

Gwyneth Paltrow zaprosiła do internetowej rozmowy swoją koleżankę Cameron Diaz. Ich pogawędka miała dosyć osobisty charakter.

Gwyneth Paltrow ma patchworkową rodzinę

"Mówiłaś mi: 'Będziesz miała dzieci, wyjdziesz za mąż. A ja mówiłam: Nie, no co ty?'" - wspominała w rozmowie Diaz.

Reklama

"'Musisz to zrobić. Jeśli się na to nie zdecydujesz, będziesz tego bardzo żałować'. Nigdy mi nie odpuszczałaś" - Diaz przywołuje słowa Paltrow. "Oj, dałam ci popalić" - śmieje się Paltrow.

Gwyneth przyznaje, że widziała w swojej koleżance predyspozycje do bycia dobrą matką.

Diaz tłumaczy, że odżegnywała się od tego, co mówiła jej przyjaciółka, gdyż bała się, że nie znajdzie odpowiedniego partnera - nie miała bowiem szczęścia w relacjach z mężczyznami. Przypominając, w przeszłości łączono ją z Justinem Timberlakem, P. Diddym, Jared Leto czy Mattem Dillonem.

W 2014 roku poznała swojego przyszłego męża, muzyka Benjego Maddena. Przedstawiła ich sobie szwagierka rockmana, Nicole Richie. Po 10 miesiącach związku z Maddenem stanęła z nim na ślubnym kobiercu. Natomiast w styczniu 2020 roku małżonkowie powitali na świecie córkę Raddix.

Gwiazda po latach intensywnej pracy postanowiła zwolnić tempo życia i skupić się na życiu domowym i rodzinnym. Po raz ostatni pojawiła się na srebrnym ekranie w filmie "Sekstaśma", który miał premierę w 2014 roku.

"Uwielbiam być matką. To zdecydowanie najlepsza część mojego życia" - stwierdziła niedawno.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cameron Diaz | Gwyneth Paltrow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje