Reklama

Reklama

Gwiazdy w serialu muzycznym "Monarch"

Choć kojarzymy ją raczej z muzyką rockową, w swoim najnowszym projekcie Beth Ditto pokaże fanom swoje możliwości w muzyce country. Piosenkarka dołączyła właśnie do obsady serialu muzycznego "Monarch ", gdzie wystąpi u boku Susan Sarandon, Anny Friel i wokalisty Trace'ego Adkinsa.

W "Monarch" Beth Ditto wystąpi m.in. u boku Susan Sarandon

Beth Ditto to artystka bardzo wszechstronna. Podbiła scenę muzyczną jako wokalistka zespołu Gossip, nie mniej sukcesów przyniosła jej też kariera solowa. Na swoim koncie ma także projektowanie luksusowych ubrań plus size oraz występy w roli modelki na pokazach Gucci, Marca Jacobsa i Jean Paula Gaultiera. Ditto sprawdza się także jako aktorka. Zagrała w kilkunastu filmach, a ostatnio można było oglądać ją w serialu komediowym "Jak zostać bogiem w środkowej Florydzie". Ditto zagrała tam razem z Kirsten Dunst i Melem Rodriguezem.

"Monarch": O czym serial?

Jak podaje serwis Dedaline, na początku przyszłego roku piosenkarka pojawi się w kolejnej roli, tym razem wykorzystującej także jej talent wokalny. Będzie to serial muzyczny "Monarch", który wyprodukuje stacja telewizyjna Fox.

Reklama

Ma to być opowieść o słynnym rodzinnym zespole grającym muzykę country, prowadzonym przez matkę Dottie Cantrell Roman (w tej roli Susan Sarandon) i ojca Albie Romana (Trace Adkins). Ditto zagra Gigi Taylor-Roman, ich najmłodszą córkę, która czuje się jak wyrzutek pomimo ogromnego talentu i bliskiej relacji z siostrami, zwłaszcza Nicolette "Nicky" Roman (Anna Friel).

Pomysłodawczynią serialu i autorką scenariusza pilotażowego odcinka jest Melissa London Hilfers. "Monarch" będzie miał premierę w telewizji Fox 30 stycznia, tuż po meczu o mistrzostwo w futbolu amerykańskim NFC, a drugi odcinek serialu zostanie wyemitowany 1 lutego.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Beth Ditto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje