Reklama

Gwiazdy w nowym filmie Davida O. Russella

John David Washington, Christian Bale i Margot Robbie pojawią się w obsadzie nowego filmu Davida O. Russella, reżysera takich hitów jak m.in. "Poradnik pozytywnego myślenia", "American Hustle" i "Złoto pustyni".

Christian Bale współpracował już z Davidem O. Russellem przy "American Hustle"

Nie jest jeszcze znany tytuł nowego filmu Russella. Nie jest to jedyny sekret, bo również fabuła tej produkcji pozostaje zagadką. Wiadomo, że autorem scenariusza jest sam Russel, a za zdjęcia odpowiedzialny będzie Emmanuel Lubezki.
Biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania tego operatora, można przypuszczać, że widzów czeka wizualna uczta. W latach 2014-2016 Lubezki otrzymał trzy Oscary z rzędu za zdjęcia do filmów "Grawitacja", "Birdman" oraz "Zjawa". Każdy z nich charakteryzował się technicznymi innowacjami, których pomysłodawcą był właśnie Lubezki.

Twórcy filmu planują rozpoczęcie zdjęć na początku stycznia przyszłego roku. Nie zagra w nim Michael B. Jordan, który przez jakiś czas był związany z tym projektem.

Reklama

Kariera Johna Davida Washingtona, prywatnie syna Denzela Washingtona, nabiera rozpędu. Widzom na całym świecie dał się poznać za sprawą ról w serialu komediowym "Gracze" oraz filmie Spike’a Lee "Czarne bractwo. BlacKkKlansman". Później wystąpił w filmie "Tenet" Nolana , a w trakcie pandemii zagrał u boku Zendai w kameralnym dramacie "Malcolm & Marie", który będzie można zobaczyć na Netfliksie.

David O. Russell ma na koncie pięć nominacji do Oscara za reżyserię i scenariusze filmów "Fighter", "Poradnik pozytywnego myślenia" i "American Hustle". Ostatnim jego obrazem jest komediodramat "Joy". Główną rolę zagrała w nim ulubiona aktorka Russella, Jennifer Lawrence.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David O. Russel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje