Reklama

Reklama

Gwiazdy w debiucie Pfistera?

Słynny operator filmów Christophera Nolana, nagrodzony Oscarem Wally Pfister, przygotowuje reżyserski debiut. Rolę w produkcji negocjują Johnny Depp i Christian Bale.

Film zatytułowany "Transcendence" sfinansuje i wyprodukuje Alcon Entertainment. Zdjęcia mają się rozpocząć na początku przyszłego roku.

Obraz opisywany jest jako połączenie "2001: Odysei kosmicznej" oraz "Incepcji". Opowieść skupia się na człowieku, który tworzy komputer nabywający bardzo negatywnych cech.

Depp miałby wcielić się w człowieka, który zostaje wciągnięty przez maszynę. Nie wiadomo, do jakiej postaci jest przymierzany Bale.

Christopher Nolan i jego żona Emma Thomas będą producentami wykonawczymi. Pfister nakręci film na podstawie scenariusza debiutanta, Jacka Paglena.

Reklama

Pfister pracował dotąd z Nolanem przy siedmiu filmach. Jest autorem zdjęć m.in. do trylogii o Batmanie ("Batman - Początek" , "Mroczny Rycerz" i "Mroczny Rycerz Powstaje" ) oraz "Prestiżu". Operator ma na koncie cztery nominacje do Oscara i jedną statuetkę - za "Incepcję".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bale | Wally Pfister

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje