Reklama

Gwiazdy uwikłane w niebezpieczną grę

Jude Law, Rooney Mara, Catherine Zeta-Jones i Channing Tatum to gwiazdy najnowszego filmu Stevena Sodenbergha "Panaceum". Ten psychologiczny thriller pojawi się w polskich kinach 19 kwietnia.

Bohaterami "Panaceum" są zakochani w sobie po uszy Emily i Martin: młodzi, piękni i przeraźliwie bogaci. Mają wszystko, co tylko można kupić...

Pewnego dnia ich życie staje się jednak koszmarem. Martin trafia do więzienia za przekręty finansowe, a Emily popada w głęboką depresję. Przez cztery lata w małym mieszkaniu na Manhattanie kobieta czeka na ukochanego, będąc jednocześnie pod opieką psychiatry.

Gdy Martin wraca, niewiele się zmienia. Emily jest o krok od hospitalizacji, a jej ostatnią deską ratunku mogą być dostępne na rynku od niedawna środki antydepresyjne. Kobieta decyduje się je zażyć, co sprawia, że życie jej oraz wszystkich dookoła ulega brutalnej zmianie...

Reklama

"Pamiętam historię z pierwszych stron gazet o psychiatrze, który chciał zlecić jednemu ze swoich pacjentów, przestępcy z wyrokiem, zabicie swojej kochanki. Kiedy pacjent poszedł na policję, nikt mu nie uwierzył, bo przecież był ewidentnie szalony" - mówi scenarzysta filmu, Scott Z. Burns.

"Opowiedziana w naszym filmie historia jest zupełnie inna, ale jest również pełna zwrotów akcji i niespodziewanych wydarzeń, które nie pozwolą widzom być pewnym tego, co widzą i słyszą; wierzyć moralności stojącej za niektórymi poczynaniami głównych bohaterów" - dodaje.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Panaceum | panaceum

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy