Reklama

Gwiazdy rezygnują z filmu z Kidman

Produkcja nowego filmu Nicole Kidman "The Danish Girl" została tymczasowo zawieszona po tym, jak aktorka, Rachel Weisz, zrezygnowała z udziału w projekcie.

Kidman miała zagrać Lili Elbe, pierwszą osobę na świecie, która zmieniła płeć.

Reklama

Kiedy pojawiły się informacje o produkcji, Gwyneth Paltrow natychmiast zgłosiła się do roli żony głównej bohaterki. Aktorka szybko jednak zrezygnowała z udziału w filmie, podobnie jak jej następczyni - Charlize Theron.

Projekt, wspierany przez Kidman Blossom Films, miał ruszyć do przodu - tym razem z Rachel Weisz w roli żony. Zdjęcia miały rozpocząć się w Niemczech, w minionym miesiącu, ale sytuacja znowu się skomplikowała... Po odejściu Weisz i reżysera Lasse Hallstorma produkcja została zawieszona.

Serwis "Mail on Sunday" doniósł, że Kidman automatycznie zaakceptowała udział Paltrow w filmie, ale ta niestety musiała się wycofać, ponieważ była "zbyt zajęta". Charlize Theron z kolei zrezygnowała, ponieważ "zdjęcia do filmu kolidowały z jej grafikiem".

Z podobnych względów z udziału w filmie i roli Gerdy Gottlieb, artystki i żony głównej bohaterki, zrezygnowała Weisz. Kidman jest jednak podobno zdeterminowana, by nakręcić film.

Kiedy znajdzie się aktorka, która zagra w tym filmie, nie wiadomo.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje