Reklama

Gwiazdor wyczekiwanego filmu odkrywa kolejne karty. Fani przebierają nogami

Ryan Reynolds podsumował rok 2023. W instagramowym wpisie zamieścił kilka zdjęć z ważnych dla niego momentów. Jedna z fotografii została zrobiona na planie trzeciej części "Deadpoola". Jak prezentuje się aktor w wyczekiwanym filmie?

"Deadpool 3": Gwiazdy w obsadzie filmu

Trwają prace nad trzecią częścią "Deadpoola". Szczegóły filmu trzymane są w tajemnicy, ale twórczy czasami dzielą się z fanami kolejnymi nowinami czy zdjęciami. Shawn Levy zapewnia, że film - podobnie jak poprzednie dwie części - będzie pełen brutalnej przemocy i czarnego humoru, czyli elementów, za które pokochali tę serię fani. 

W filmie u boku Ryana Reynoldsa wystąpią: Hugh Jackman, powracający na ekran jako Wolverine, Leslie Uggams, Matthew Macfadyen oraz Emma Corrin, która wcieli się w czarny charakter. Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy. Do gwiazdorskiej obsady dołącza aktorka, która powraca w roli superbohaterki. Zagraniczne media donoszą, że w najnowszym "Deadpoolu" Jennifer Garner ponownie wcieli się w postać Elektry. 

Reklama

"Deadpool 3": Ryan Reynolds pokazał nowe zdjęcie z planu

Ryan Reynolds, gwiazdor serii, na Instagramie podzielił się zdjęciami podsumowującymi rok 2023. Wśród nich znalazło się również zdjęcie z planu filmu. Widać na nim aktora w stroju Deadpoola. Reynolds nie ukrywa, że jest to dla niego bardzo ważny projekt. Niedawno apelował do fanów, aby nie publikowali nieoficjalnych zdjęć z planu. 

"Niespodzianki są częścią magii filmów kinowych. Ważne jest dla nas, aby nakręcić nowy film Deadpool w prawdziwym, naturalnym środowisku, przy użyciu praktycznych efektów, w przeciwieństwie do tworzenia filmu w pomieszczeniach i cyfrowo. Teleobiektywy nadal psują niespodzianki i stwarzają trudną sytuację dla wszystkich" - mówił na Instagramie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Deadpool & Wolverine | Hugh Jackman | Ryan Reynolds
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy