Reklama

Reklama

Gwiazda "Nietykalnych" znów w kinach

Francuski aktor Omas Sy, który zachwycił widzów swoją rolą w hicie "Nietykalni", znów pojawi się na ekranach kin na całym świecie. Tym razem zagrał główną rolę w komedii kryminalnej "Nieobliczalni".

W "Nieobliczalnych" Sy wciela się w policjanta z przedmieść Paryża, który jest wielkim fanem cyklu "Gliniarz z Beverly Hills". Jego partnera gra Laurent Lafitte.

Mężczyźni prowadzą śledztwo w sprawie śmierci żony ważnego polityka. Policjanci jednak nie pracują tak, jak na zwyczajnych mundurowych przystało. Jeden stosuje niecodzienne metody śledcze, które sieją popłoch wśród elit politycznych Francji. Drugi zaś próbuje zgrywać bohatera filmów akcji, jednak wszyscy dobrze wiedzą, że lepiej wychodzi mu podrywanie dziewczyn.

"Nieobliczalni" to komedia kryminalna, której reżyserem jest David Charhon. "Zdjęcia zaczęliśmy tuż po premierze 'Nietykalnych'. Cieszyliśmy się z tego, co spotykało Omara, a jego przygoda nieco ubarwiła i naszą" - mówi Charhon.

Reklama

"Rozpoczęliśmy od niezbyt angażujących scen, które pozwalały Omarowi i Laurentowi spokojnie wejść w role. Zawsze wybieraliśmy naturalne wnętrza. I naprawdę kręciliśmy w środku zimy. Uważam, że wnosi to rodzaj prawdy i naturalności do aktorskiej gry" - przekonuje i dodaje, że aktorzy grający główne role nie mieli na planie lekko.

"Dla Omara i Laurenta to były trudne zdjęcia. Przyznali mi się, że nie spodziewali się takiego wysiłku. Mi naprawdę zależało na realizmie, a oni myśleli, że będzie tylko kilka bójek" - podsumowuje reżyser.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Omar Sy | Nietykalni | komedia kryminalna | Nieobliczalni

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje