Reklama

Gwiazda "Na Wspólnej" w teledysku

Popularny aktor Kuba Wesołowski, znany szerszej publiczności jako Igor Nowak z serialu "Na Wspólnej", wystąpił w teledysku grupy Queens. W klipie do piosenki "Od A do Zet", który możecie zobaczyć na stronach INTERIA.PL, Wesołowski ląduje w łóżku z... trzema wokalistkami grupy!

Teledysk do nowego utworu Queens, skomponowanego przez Romualda Lipko z Budki Suflera, z tekstem Jacka Cygana, kręcony był w willi byłego ministra finansów Grzegorza Kołodki, w Nowej Iwicznej pod Warszawą.

Reklama

Sceny z udziałem Queens realizowane były nie tylko w pokojach i salonie, ale także w sypialni, w której każda z dziewczyn znalazła się w łóżku z występującym w klipie Kubą Wesołowskim.

Uwielbiany przez kobiety aktor gra w teledysku złego chłopaka, który wykorzystuje piękne wokalistki z Queens i trafia z każdą z nich do łóżka! Dziewczyny dowiadują się, że romansuje ze wszystkimi w jednym czasie, i postanawiają przykładnie go ukarać.

Mimo bardzo wielu zajęć aktor, znany z serialu "Na Wspólnej", a także uczestnik popularnego programu "Taniec z gwiazdami", znalazł czas, żeby wystąpić w teledysku zespołu.

Przyjął tę propozycję, gdyż jak sam twierdzi, od dawna marzył o zagraniu w wideoklipie, a scenariusz stworzony przez reżysera Miguela Nieto, dał mu możliwość pokazania jego osoby od nieco innej strony.

Zadowolone były także dziewczyny z Queens, które nie ukrywały, że Wesołowski bardzo przypadł im do gustu.

"Kuba jest przede wszystkim świetnym aktorem. Jest bardzo naturalny i pewny siebie - dzięki temu dobrze czujemy się na planie, mimo że sceny, które kręcimy są dla nas trochę krępujące" - powiedziała Patrycja Wódz, jedna z wokalistek Queens.

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć zdjęcia z planu filmowego do "Od A do Zet".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jakub Wesołowski | 'Gwiazdy' | wesołowski | Kuba | aktor | Na Wspólnej | 'Na wspólnej'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama