Reklama

Gwiazda "Gry o tron" w "Wieku Adaline"

Wysportowane ciało Michiela Huismana doskonale znane jest widzom "Gry o tron". Serialowy Daario Naharis nie raz prezentował swoje wdzięki na małym ekranie. Od 15 maja będzie można podziwiać przystojnego Holendra w filmie "Wiek Adaline". I w tej produkcji nie zabraknie scen, które przyprawią o mocniejsze bicie serca żeńską część widowni.

W "Wieku Adaline" Huisman wcielił się w rolę Ellisa, niezwykle ważnej postaci dla filmu. Pełen energii Ellis sprawia, że zdystansowana, spokojna Adaline (Blake Lively) na nowo otwiera się na świat.

Holenderski aktor uznał, że historia miłosna Adaline i Ellisa jest bardzo atrakcyjna i urzekająca, podobnie jak sama koncepcja opowieści o kobiecie, która przestała się starzeć.

"Nasz film dotyka ludzkiej fascynacji nieśmiertelnością, ale robi to w dość nietypowy sposób, nie ma w nim żadnej przesady" - zauważa Huisman.

"W trakcie czytania scenariusza zakochałem się w pomyśle podróży przez różne epoki wraz z Adaline. Mam nadzieję, że widzowie będą mieli podobne odczucia po wyjściu z kina" - dodaje aktor.

Reklama

"Wiek Adaline" to zrealizowana z wielkim rozmachem romantyczną epopeję o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swego miejsca... w czasie. Film zachwyca stroną wizualną za sprawą zdjęć Davida Lanzenberga i oszałamiających kostiumów Gucciego.

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach.

Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiek Adaline
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy