Reklama

Gwiazda "Dirty Dancing" rozwodzi się po 19 latach małżeństwa

Informacja o rozwodzie Jennifer Gray z gwiazdą Marvela, Clarkiem Greggiem opanowała media lotem błyskawicy. Jak wynika z informacji opublikowanych na Instagramie byłych małżonków, decyzję o rozstaniu podjęli w styczniu, niedawno o rozwodzie.

Patrick Swayze i Jennifer Gray w filmie "Dirty Dancing"

Takie rozstania należą do rzadkości. Z klasą, bez publicznego prania brudów, oskarżania się nawzajem.

Reklama

Para (jeszcze) małżonków wczoraj na swoich instagramowych profilach opublikowała oświadczenie identycznej treści.

"Po 19 latach spędzonych wspólnie, rozstaliśmy się w styczniu. Wiedząc, że zawsze będziemy rodziną, która kocha, ceni i dba o siebie nawzajem" - napisali w mediach społecznościowych.

Para dodała, że decyzja o rozwodzie była bardzo trudna, ale są sobie nawzajem bardzo wdzięczni za dotychczasowe bycie razem i wspaniałą córkę (przyszła na świat 3 grudnia 2001 roku).

Post kończył się bardzo emocjonalnie: "Płaczemy, gdy o tym piszemy".

Jennifer Gray najczęściej kojarzona była z roli nieporadnej Baby z "Dirty Dancing", zaś Clark Gregg uwiódł rzesze fanów rolą w serii nakręconej na podstawie komiksów Marvela. W 2008 roku wystąpił w Iron Manie, jako Tony Stark.

Przed laty Jennifer Grey prowadziła burzliwe życie uczuciowe. Lista jej sercowych podbojów jest długa.

Pierwszy był Michael J. Fox. Aktorka porzuciła go dla Matthew Brodericka. Podczas wspólnych wakacji w Irlandii prowadzone przez gwiazdora auto zjechało na przeciwległy pas drogi i doszło do czołowego zderzenia. Broderick i Gray przeżyli, ale pasażerka oraz kierowca drugiego pojazdu zginęli na miejscu. Rok po wypadku para się rozstała. Następnie Grey miała romans z Johnny Deppem, a potem na horyzoncie pojawił się William Baldwin. Niestety i ten romans nie potrwał zbyt długo.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dirty Dancing

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje