Reklama

Gucio debiutuje na dużym ekranie

Gucio, najsłodszy z najbardziej ciapowatych bohaterów bajek, już 26 września radośnie wleci na ekrany kin. Uskrzydlająca opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata - Mai - w zupełnie nowej odsłonie wreszcie na dużym ekranie!

Gucio to najlepszy przyjaciel małej pszczółki Mai oraz jej oddany pomocnik. Nie jest być może najmądrzej bzyczącym przedstawicielem ula, jednakże jego wrodzona przezorność stanowi idealną przeciwwagę dla impulsywnego charakteru Mai.

Reklama

W rzeczy samej, Gucio jest jedyną pszczołą, która jest w stanie zmusić Maję do zastanowienia się nad raz podjętą decyzją. Nade wszystko jest jednak wrażliwcem o wielkim sercu, który chciałby jedynie spędzać czas ze swoją najlepszą przyjaciółką oraz cieszyć się z przyjemności serwowanych przez życie... takich jak pyłki kwiatowe!

26 września Gucio i Maja pojawią się pierwszy raz w absolutnym debiucie na dużym ekranie. Żyjące w rzeczywistości ukształtowanej przez dyscyplinę oraz odgórnie narzucone zasady postępowania młode pszczółki, będą musiały udowodnić, że są wystarczająco dorosłe, żeby smakować życia na łące. A może znajdą sposób, żeby zakończyć waśnie między pszczołami i szerszeniami?

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pszczółka Maja. Film | Guciów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje