Reklama

Reklama

"Gra o tron": Jon Snow żyje?

Czy Jon Snow, jeden z głównych bohaterów serialu "Gra o tron", pojawi się w szóstym sezonie? Nowe odcinki będą mieć swą premierę w kwietniu.

Kit Harington na plakacie szóstego sezonu "Gry o tron"

Pojawił się pierwszy plakat promujący szósty sezon "Gry o tron", bijącego rekordy oglądalności wysokobudżetowego serialu fantasy stacji HBO, na podstawie książek George'a R. R. Martina. 

Grafika przedstawia Jona Snowa, granego przez Kita Haringtona, z plamą krwi na twarzy. Dla wielu widzów może być to duże zaskoczenie, ponieważ postać ta została zamordowana w ostatnim odcinku piątego sezonu. Jego śmierć wielokrotnie potwierdzali także producenci serialu. Z drugiej strony, fanom udało się wypatrzeć aktora na nieoficjalnych zdjęciach z realizacji najnowszego sezonu serialu.

Reklama

Czy oznacza to, że Snow przeżył zamach lub też zostanie wskrzeszony w trakcie trwania sezonu? Czy może jest to tylko przemyślana decyzja marketingowa ze strony producentów? Przekonamy się już za kilka miesięcy, w kwietniu 2016 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Gra o tron | Kit Harington

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje