Reklama

"Godzilla i Kong: Nowe Imperium" z nowym zwiastunem

MonsterVerse powiększa się! "Godzilla i Kong: Nowe Imperium” na najnowszym zwiastunie potwory sprzymierzają się. Czeka nas epicka walka z nieznanym przeciwnikiem.

Universum Monsterverse powiększa się, a wraz z tym nadchodzi nowa, nienazwana groza. Za sterami produkcji zatytułowanej “Godzilla i Kong: Nowe Imperium", ponownie stanie Adam Wingard jako reżyser. Wcześniej był odpowiedzialny za film "Godzilla vs. Kong". W filmie ponownie będziemy mogli zobaczyć Rebeccę Hall, Briana Tyree Henry’ego i Kaylee Hottle.

O czym będzie "Godzilla i Kong: Nowe Imperium"?

Akcja najnowszego filmu ma rozgrywać się niedługo po wielkiej walce pomiędzy Godzillą i King Kongiem, którą mogliśmy obserwować w finale "Godzilla vs. Kong". Jednak tym razem potwory będą musiały połączyć siły, by móc zmierzyć się z ukrytym złem, które zagraża zarówno istnieniu potworów jak i ludzkości. Dowiemy się więcej o Tytanach i ich pochodzeniu, a także odkryjemy tajemnice Wyspy Czaszki.

Reklama

We wcześniejszych wywiadach, reżyser podkreślał, że pragnie zminimalizować wątek ludzi, a na pierwszy plan wysunąć potwory.

Zwiastun "Godzilla x Kong: Nowe Imperium"

Franczyza "Godzilli" w ostatnim czasie zbiera obfite żniwo w postaci żywego zainteresowania fanów potężnych bestii, a Warner Bros., pragnie czerpać z tego uniwersum pełnymi garściami. Najnowszy film z tego uniwersum, "Godzilla i Kong: Nowe Imperium", będzie dostępny w polskich kinach od 12 kwietnia 2024 roku. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun widowiska.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Godzilla i Kong: Nowe imperium | Adam Wingard
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy