Reklama

Reklama

"Głos ludzki": Tilda Swinton u Pedro Almodovara

Pojawiło się zdjęcie z pierwszego dnia pracy na planie nowego filmu Pedro Almodovara. Fotografię pokazał na Twitterze brat hiszpańskiego reżysera, producent filmowy Agustin Almodovar. Na zdjęciu, które dokumentuje rozpoczęcie prac nad filmem "Głos ludzki", pozują Pedro Almodovar i Tilda Swinton.

Pedro Almodovar i Tilda Swinton w końcu będą mieli okazję razem pracować

W czwartek, 16 lipca, rozpoczęły się zdjęcia do nowego krótkometrażowego filmu Pedro Almodovara "Głos ludzki" - na podstawie sztuki Jeana Cocteau z 1930 roku.
To historia porzuconej kobiety, po raz ostatni kontaktującej się ze swoim kochankiem, który następnego dnia ma ożenić się z inną kobietą.

Sztuka Cocteau już dwukrotnie inspirowała Almodovara - gdy pracował nad "Prawem pożądania" oraz "Kobietami na skraju załamania nerwowego".

Tym razem reżyser postanowił poświęcić tej sztuce osobny film, a główną rolę zaproponował Tildzie Swinton. Zdjęcia miały się rozpocząć już w kwietniu w Madrycie, termin uległ jednak zmianie ze względu na pandemię koronawirusa, która pokrzyżowała plany wielu filmowcom.

Reklama

Nic więc dziwnego, że producent Agustin Almodovar z radością podzielił się na Twitterze fotografią z pierwszego dnia zdjęć. Reżyser i jego muza pozują co prawda w maseczkach, bo na wszystkich planach wciąż obowiązuje reżim sanitarny, wyglądają jednak na bardzo szczęśliwych. Data premiery "Głosu ludzkiego" nie jest jeszcze znana.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Pedro Almodovar | Tilda Swinton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje