Reklama

Reklama

"Glass Onion: Film z serii 'Na noże'": Film Netfliksa trafi na ekrany kin

Po ogromnym sukcesie kasowym, jaki odniósł film "Na noże", Netflix zapłacił krocie za prawa do dwóch kolejnych części serii. Teraz okazuje się, że zanim druga odsłona cyklu, czyli "Glass Onion: Film z serii 'Na noże'" wzbogaci ofertę streamingowego giganta, będzie można zobaczyć ją w kinach.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że sequel "Na noże", stanie się nie tylko największym przebojem platformy streamingowej w tym roku, ale także w całej historii Netfliksa. Zwiastun filmu, który pojawił się na początku września, bił rekordy popularności. W serwisie YouTube zanotował ponad milion wyświetleń w ciągu zaledwie pięciu godzin.

"Glass Onion: Film z serii 'Na noże'" także w kinach

"Glass Onion: Film z serii 'Na noże'" pojawi się na platformie 23 grudnia. Teraz okazuje się jednak, że fani kryminalnej serii będą mogli obejrzeć film również w kinie. Netflix porozumiał się z wybranymi operatorami i produkcja trafi na duży ekran kilka tygodni przed premierą na platformie. Będzie w nich jednak pokazywana tylko pomiędzy 23 a 29 listopada. Później zostanie zdjęta i kolejna szansa, aby ją zobaczyć, to premiera na Netfliksie.

Reklama

"Glass Onion: Film z serii 'Na noże'" na pewno trafi na ekrany kin w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii. Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że trafi również na polskie ekrany. W Wielkiej Brytanii film będzie bowiem wyświetlany w obiektach należących do Vue International i Cineworld, które w Polsce są właścicielem kin Cinema City. Ogółem Netflix planuje pokazać "Glass Onion" w 600 kinach na całym świecie.

Sequel "Na noże": Co wiemy o filmie?

W filmie "Glass Onion" grany ponownie przez Daniela Craiga detektyw Benoit Blanc będzie rozwiązywał kolejną zagadkę w stylu znanym z powieści Agathy Christie, w której pojawia się duża grupa podejrzanych. Tym razem akcja filmu rozgrywać będzie się w Grecji.

Na temat fabuły "Glass Onion: Film z serii 'Na noże'" nie wiadomo na razie zbyt wiele. Pewne jest tylko, że Danielowi Craigowi po raz kolejny partnerować mu będą największe gwiazdy kina. Tym razem będą to: Dave BautistaEdward NortonEthan HawkeJanelle MonáeKathryn HahnLeslie Odom Jr., Kate Hudson, Madelyn Cline i Jessica Henwick.

Zdjęcia do filmu realizowane były latem ubiegłego roku w Grecji. Reżyserem i autorem scenariusza znów jest Rian Johnson ("Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi").

Przypomnijmy, że pierwszą część "Na noże" można było oglądać w kinach. Kryminał trafił na ekrany jesienią 2019 roku, zarabiając na całym świecie ponad trzysta milionów dolarów przy zaledwie 40-milionowym budżecie.

W marcu 2021 roku Hollywood obiegła informacja, że Netflix wyłożył 450 milionów dolarów za prawa do dystrybucji dwóch kontynuacji "Na noże". Według niepotwierdzonych informacji, po 100 milionów mają otrzymać Daniel Craig, Rian Johnson oraz producent Ram Bergman.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Na noże 2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy