Reklama

Gierszał w komediowej roli

Okrzyknięty polskim Jamesem Deanem po znakomitych kreacjach aktorskich w filmach "Wszystko co kocham" i "Sala samobójców" Jakub Gierszał za chwilę znów pojawi się na dużym ekranie. Tym razem w komedii!

Jeden z najbardziej wyrazistych aktorów młodego pokolenia, określany jako "amant o magnetycznym spojrzeniu" - Gierszał do tej pory wcielał się w role buntowników, zachwycając dramatyzmem swoich niepokornych i charyzmatycznych postaci.

"Nie starałem się nigdy budować jakiegokolwiek wizerunku, a na pewno nie buntownika..." - komentuje Jakub Gierszał i w najnowszym filmie Kondratiuka pt. "Milion dolarów" daje temu dobitny wyraz.

Jego uroczy, choć niespecjalnie lotny umysłowo bohater, będzie musiał zmierzyć się z niespodziewanym zrządzeniem losu - milionem dolarów na koncie, piękną blondynką u boku oraz grupą "życzliwych" sąsiadów, którzy ostrzą sobie apetyt na walizkę "zielonych".

Reklama

Filmowy Pawełek w niczym nie przypomina bohaterów filmów "Wszystko co kocham" czy "Sala samobójców". Tym razem zobaczymy Gierszała także w diametralnie innej charakteryzacji. "Grał w strasznie dziwnych okularach, które powiększały mu oczy. Jak je założyłam na minutę, oczy mi ‚odpadały'. Naprawdę nie wiem jak on był w stanie grać w nich tyle godzin" - mówi jego ekranowa partnerka, Joanna Kulig.

Aktor zapytany, czy nie boi się, że po tej roli odkochają się jego fanki, odpowiada: "Nie chcę się znudzić widowni, być w jednej szufladzie, wolę starać się zmieniać i brać udział w różnych gatunkowo produkcjach. Wierzę, że wtedy mogę nawiązać z widzem głębszą więź niż tylko zadurzenie".

Obok zaskakującej kreacji Kuby Gierszała, w filmie zobaczymy perełki aktorskie w wykonaniu: Joanny Kulig, Tomasza Karolaka, Kingi Preis, Rafała Mohra i Hanny Konarowskiej. "Milion dolarów" trafi do kin już 13 maja.


Chcesz pójść do kina na film "Milion dolarów" lub na inną interesującą cię produkcję, a nie wiesz gdzie i o której możesz ją obejrzeć? Sprawdź repertuar kin w swoim mieście!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Gierszał | Milion dolarów | role | Milion dolarów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy