Reklama

Reklama

Gierszał i Chyra w "Pomiędzy słowami" Urszuli Antoniak

18 lipca w Berlinie rozpoczną się zdjęcia do nowego obrazu Urszuli Antoniak "Pomiędzy słowami" koprodukowanego przez Opus Film wspólnie z Family Affair Films z Amsterdamu.

Czytanie scenariusza do "Pomiędzy słowami" w Berlinie

Film dotyka problemu emigracji. Życia w nowym kraju lub dzielenia go z ojczyzną. Jest wędrówką w psychikę zintegrowanego emigranta i próbą znalezienia odpowiedzi na pytanie co to jest tożsamość? Michael, 28 letni niemiecki prawnik z Berlina zostaje odwiedzony przez swojego ojca z Polski. Podczas jednego weekendu ojciec i syn starają się określić swoje relacje. Co wyniknie z tego spotkania? 

W rolę młodego Berlińczyka oraz jego ojca wcielą się odpowiednio Jakub Gierszał oraz Andrzej Chyra. W obsadzie filmu zobaczymy także Justynę Wasilewską oraz niemieckiego aktora Christiana Löbera. Za kamerą stanie Lennert Hillege.

Reklama

Urszula Antoniak ("Strefa Nagości", "Nic osobistego", "Code Blue") jest nie tylko reżyserką, ale i scenarzystką produkcji. Ze strony Opus Film producentem filmu jest Piotr Dzięcioł.

Obraz Antoniak został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Łódzki Fundusz Filmowy oraz Eurimages. Budżet filmu szacowany jest na 5,5 mln. zł.

Premiera planowana jest na 2017 rok.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Urszula Antoniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje