Reklama

Reklama

"Ghost Rider 2" rozpalił Amerykę!

Ten film podobnie jak "Matrix" "przesuwa granice kinematografii"- zapowiadają reżyserzy filmu! Druga część "Ghost Ridera" wbija w fotel niesamowitymi efektami specjalnymi w prawdziwym 3D.

Nie dziwi więc, że widzowie za oceanem, głodni piekielnie dobrej zabawy, tłumnie odwiedzili kina. "Ghost Rider 2" podbił amerykański box-office! Blockbuster z Nicolasem Cagem zarobił ponad 22 milionów dolarów na otwarciu, plasując się jako najlepsza nowość wśród weekendowych premier.

"Ghost Rider 2" to opowieść o mężczyźnie, który chciał oszukać przeznaczenie. Któremu wydaje się, że jest Bogiem, a który w konsekwencji zostaje najgorętszym bohaterem roku. Johny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę. Tak jak po Matriksie, wszystko w kinie się zmieniło, tak i tym razem reżyserzy zapowiadają, że Ghost Rider 2 "przesuwa granice w kinematografii"!

Reklama

"Cieszymy się, że nakręciliśmy sequel z Nicolasem Cagem, do tego na podstawie serii czadowych, trzymających w napięciu komiksów - w końcu mówimy tu o gościu z płonącą czaszką, spuszczającym łomot na prawo i lewo" - dodają.

Nicolas Cage jest równie entuzjastyczny: "Praca przy filmie była zupełnie nowym doświadczeniem - szalonym, a wręcz szaleńczym. Fani będą zachwyceni brawurowymi zdjęciami".

"Ghost Rider 2" trafi na ekrany polskich kin 13 kwietnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nicolas Cage | Ghost | Ghost Rider 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL