Reklama

Reklama

George Clooney: Moja rola polega na zmianie pieluch

W wieku 56 lat George Clooney został ojcem bliźniąt. O swym nowym życiu opowiedział w rozmowie z agencją Associated Press. Rola ojca jest dla gwiazdora... przerażająca.

George Clooney z żoną

Od narodzin bliźniąt Elli i Aleksandra, które przyszły na świat 6 czerwca, George Clooney codziennie był wyraźnie zdenerwowany. W wywiadzie dla AP aktor i reżyser mówi o sobie w nowej roli - jako ojca: "Nagle znaleźć się odpowiedzialnym za innych ludzi, to jest przerażające" - komentuje aktor.

Prawda jest taka, że w wieku 56 lat aktor "nie myślał, aby zostać ojcem bliźniąt". "Amal, ona jest sportowcem olimpijskim, i ona odnajduje się w tej roli bardzo dobrze" - przyznaje aktor. "Na razie moja rola polega na zmianie pieluch i chodzeniu po nich" - dopowiada Clooney.

Reklama

Do tej pory nie pojawiło się żadne oficjalne zdjęcie Elli i Aleksandra z ostatnich 3 miesięcy. W lipcu magazyn "Voici" opublikował zdjęcia bliźniąt, wykonane przez paparazzi. Zrobiono je podczas wakacji pary nad jeziorem Como we Włoszech. "Fotografowie, agencja i czasopismo będą ścigane. Bezpieczeństwo naszych dzieci jest zagrożone" - oświadczył wówczas aktor, uprzedzając, że podejmie odpowiednie kroki prawne w tej sprawie.

Rozdarty pomiędzy karierą, bliźniętami i bezpieczeństwem rodzinnym, amerykański gwiazdor nie ma wolnej chwili. W najbliższych dniach będzie na Festiwalu Filmowym w Wenecji (który potrwa do 9 września) prezentował swój najnowszy film, "Suburbicon".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama