Reklama

George Clooney dowiedział się o rozwodzie Jolie-Pitt od dziennikarza

Wiadomość o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta zaskoczyła nie tylko media i fanów jednej z najsłynniejszych par świata. George Clooney, który od lat przyjaźni się z Pittem, dowiedział się o rozpadzie jego małżeństwa od... dziennikarza CNN.

Brad Pitt, Angelina Jolie i George Clooney byli zaprzyjaźnieni

Richard Roth, dziennikarz CNN, rozmawiał z Clooneyem za kulisami szczytu ONZ ws. uchodźców. Na prośbę o komentarz ws. Jolie i Pitta aktor zareagował krótkim: "Co się stało?". Kiedy usłyszał, że na stole leżą papiery rozwodowe, przyznał: "Nie wiedziałem".

Reklama

"W takim razie jest mi bardzo przykro. To smutna historia, nieszczęśliwa dla rodziny. Jest mi bardzo przykro to słyszeć. Dopiero teraz się o tym dowiedziałem" - stwierdził Clooney.

Angelina JolieBrad Pitt byli parą od 2004 roku, ale na ślub zdecydowali się dopiero 10 lat później. Mają sześcioro dzieci. Składając papiery rozwodowe, Jolie wystąpiła o przyznanie jej wyłącznej, nie naprzemiennej, opieki nad nimi. Decyzję o rozwodzie uzasadniła w dokumentach "różnicami nie do pogodzenia".

W wydanym później oświadczeniu adwokat aktorki podkreślił, że Jolie zdecydowała się na rozwód "dla zdrowia rodziny".

Według zazwyczaj świetnie poinformowanego portalu TMZ, przesądził brak akceptacji dla metod wychowawczych Pitta, a także - jak twierdzili informatorzy portalu - fakt, że aktor nie stroni od marihuany i alkoholu oraz ma "problem z agresją".

Według dokumentów rozwodowych, para jest w separacji zaledwie od 15 września.

Informator magazynu "People" podkreślił, że "rozwód jest absolutnym szokiem": "W tym roku zdecydowanie więcej czasu spędzili osobno, ale to wciąż szok. Dopiero co świętowali rocznicę ślubu".RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt | George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje