Reklama

Gajos i Ostaszewska w nowym filmie Szumowskiej

Trwają zdjęcia do nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej "The Body". W obrazie zobaczymy Janusza Gajosa i Maję Ostaszewską.

"To będzie ironiczne spojrzenie na naszą rzeczywistość. Będzie w nim wiele elementów komediowych. To będzie film o ciele. O ciele ludzkim, ale i o Polsce, która także jest swoistym ciałem. Sama historia będzie bardzo prosta. Dużo istotniejsze będzie to, w jaki sposób zostanie ona sfilmowana" - mówi Małgorzata Szumowska w rozmowie z serwisem Stowarzyszenia Filmowców Polskich SFP.org.pl.

Reklama

"Janusz Gajos gra człowieka, który jest osobą wątpiącą w różne rzeczy, ale równocześnie zatwardziałą w swojej postawie wewnętrznej. Na jego drodze pojawi się osoba, która będzie się starała to zmienić [grana przez Maję Ostaszewską] Będzie odgrywała rolę lekko nawiedzonej terapeutki przekonanej o skuteczności swoich niekonwencjonalnych metod" - dodaje reżyserka.

Jak informuje serwis Stowarzyszenia Filmowców Polskich, zdjęcia do filmu powstają w całości w Warszawie, odpowiedzialny jest za nie stały współpracownik Szumowskiej - Michał Englert.

Premiera "The Body" zaplanowana jest na 2015 roku.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Szumowska | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje