Reklama

Foremniak uczy Sochę, jak poderwać milionera

Filarami nowej polskiej komedii romantycznej "Jak poślubić milionera" są Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak. Jedna wciela się w dziewczynę, która przypadkiem trafia na kurs uwodzenia, druga gra jej mentorkę.

Małgorzata Foremniak w scenie z filmu "Jak poślubić milionera"

Sonia, bohaterka kreowana przez Foremniak, wychodzi z założenia, że "w życiu lepiej płakać w Mercedesie niż w PKSie" i zdradza uczestnikom kursu sprawdzone metody uwodzenia, które zadziałają nawet na najbardziej oporne przypadki.

Reklama

"Przede wszystkim Sonia mobilizuje kobiety, żeby wychodziły ze swoich skorup, żeby pozbywały się swoich kompleksów, żeby otwierały i uruchamiały swoją kobiecość, swoją sensualność. Daje kobietom rady, w jaki sposób zainteresować mężczyznę, przyciągnąć go do siebie i spowodować, żeby właśnie na nią zwrócił uwagę, no i oczywiście, żeby się w niej zakochał" - Małgorzata Foremniak opowiada o swojej postaci.

Z kolei Małgorzata Socha ma nadzieję, że historia jej bohaterki, Alicji, może być cenną lekcją dla widzów: "Historia mojej bohaterki, nie jest odosobnionym przypadkiem. Myślę, że taka opowieść daje nadzieję ludziom, którzy trochę stracili już wiarę w to, że mogliby się znów szczęśliwie zakochać. Trzeba sobie dać przyzwolenie, że możemy kogoś poznać, otworzyć się na innych i może nie do końca czekać, aż ta miłość sama przyjdzie i nas znajdzie, tylko wyjść do ludzi i dać się odkryć i zaczarować przez kogoś, na nowo".

W "Jak poślubić milionera" błyszczą nie tyko dwie gwiazdy. Na ekranie zobaczymy również Anitę Sokołowską, Michała Malinowskiego, Wojciecha Mecwaldowskiego, Mikołaja Roznerskiego, Edytę Olszówkę, Julię Wieniawę, Katarzynę Kwiatkowską i Sebastiana Stankiewicza. Co interesujące, w epizodycznych rolach pojawią się trzy gwiazdy nie będące zawodowymi aktorkami - mianowicie Justyna Steczkowska, Julia Kuczyńska (Maffashion) i Ewa Wachowicz.

Film pojawi się w kinach 29 listopada. W sieci można już oglądać zwiastun komediowego poradnika o miłości.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jak poślubić milionera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje