Reklama

Reklama

Film o Facebooku mija się z prawdą?

Ali Fedotowsky, niegdyś pracownica portalu społecznościowego Facebook, twierdzi, że film "The Social Network" opowiadający o jego twórcy - Marku Zuckerbergu - nie oddaje prawdy o najmłodszym miliarderze świata.

26-letnia Fedotowsky, znana amerykańskiej publiczności z udziału w reality show "The Bachelorette", zanim została gwiazdą telewizji, pracowała w kierownictwie Facebooka w Palo Alto w Kalifornii.

Zapytana przez dziennikarza portalu UsMagazine.com o opinię na temat filmu w reżyserii Davida Finchera, celebrytka odparła: "To z całą pewnością ciekawy film, jednak nie do końca zgodny z prawdą".

W "The Social Network", obecnie 26-letni miliarder jest przedstawiony jako typ aroganckiego kujona z Uniwersytetu Harvarda, który jest skłonny dążyć po trupach do celu.

Reklama

"Mark to dobry człowiek" - wyjaśniła Fedotowsky.

"Powinniśmy cieszyć się z tej niezwykłej firmy, którą zbudował" - dodała.

Była pracownica portalu zaznaczyła też, iż film z Jessem Eisenbergiem, Andrew Garfieldem i Justinem Timberlake'em w rolach głównych "przypomniał jej to, jak dumna jest z tego, że stanowi część Facebooka i jak inspirująca była dla niej możliwość współpracy z najbardziej inteligentnymi i innowacyjnymi ludźmi na świecie".

"Kocham Facebooka" - oznajmiła na koniec Fedotowsky w rozmowie dla UsMagazine.com.

Zobacz zwiastun obrazu Davida Finchera:

Chcesz pójść do kina, a nie wiesz gdzie i o której możesz obejrzeć wybrany przez siebie film? Sprawdź nasz repertuar kin!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: The Social Network | Prawda | pracownicy | Facebook | film

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy