Reklama

Film dokumentalny o Paris Hilton

Dziedziczka gigantycznej fortuny i lubująca się niegdyś w skandalach celebrytka zaanonsowała, że już wkrótce, bo we wrześniu, światło dzienne ujrzy film dokumentalny z nią w roli głównej. A w nim znajdą się nieznane fakty z dzieciństwa Paris Hilton. Wydarzenia, o których nie mówiła wcześniej, a które do dziś wywołują u niej koszmary.

Paris Hilton zapewnia, że dzięki filmowi widzowie spojrzą na nią inaczej

W wypowiedzi dla jednego z amerykańskich magazynów, prawnuczka założyciela sieci hoteli wyznała, że na pewno w dokumencie zostaną zawarte jej wspomnienia o tym, jak znęcano się nad nią, gdy była uczennicą w jednej z ekskluzywnych szkół z internatem w Utah. Znęcano się głównie psychicznie, jak dodaje celebrytka, nie ukrywając, że mimo upływu lat mówienie o tamtych wydarzeniach wciąż jest bardzo trudne. W dokumencie pojawią się także jej siostra, Nicky Hilton i ich matka Kathy.

Film pokaże Paris Hilton z nieznanej zupełnie strony. Udowodni, że życie zamożnej, ale nieszczęśliwej młodej kobiety, paradoksalnie nie należało do najłatwiejszych. Paris Hilton zapewnia, że dzięki tej produkcji, widzowie spojrzą na nią inaczej. Bardziej wyrozumiale.

Reklama

Jeszcze przed premierą filmu, współpracownicy gratulują jej odwagi. Sama Paris Hilton nazywa udział w tej produkcji procesem terapeutycznym. I to mimo powtórnego wracania do wydarzeń, o których chce zapomnieć.

Za reżyserię odpowiada utalentowana i ceniona w branży Alexandra Dean, zdobywczyni nagrody Emmy. Pierwsza data premiery była wyznaczona na połowę kwietnia, ale pandemia spowolniła zakończenie projektu.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje