Reklama

Eva Mendes: Najmniej seksowna

Jestem zmęczona postrzeganiem mnie wyłącznie jako symbolu seksu - przyznaje Eva Mendes, której nowe wcielenie zobaczymy w obrazie "Drugie oblicze". Aktorka przyznała, że schudła do roli 7 kilogramów.

"Drugie oblicze", które na polskie ekrany trafi w maju, to opowieść o motocykliście kaskaderze (Ryan Gosling), który napada na banki, by zapewnić godny byt swemu nowo narodzonemu synowi. Pewnego dnia na drodze Luke'a staje młody policjant (Bradley Cooper). Ich brutalna konfrontacja przemieni się w zaskakującą relację...

Reklama

Eva Mendes wcieli się w filmie Dereka Cianfrance'a w postać matki dziecka, Rominy i - jak przyznała - rola w "Drugim obliczu" wymagała od niej innego spojrzenia na swoją osobę.

Mendes ujawniła, że już udając się na casting do roli w "Drugim obliczu", postawiła na naturalność i zrezygnowała z jakiegokolwiek makijażu.

"W większości wypadków, jeśli udajesz się na przesłuchanie, nawet jeśli starasz się o mało czarującą rolę, chcesz jakoś podrasować swoją urodę. W tym wypadku zastosowałam jednak strategię zero makijażu" - ujawniła Mendes dodając, że jedynym kosmetykiem, którego użyła przed castingiem, był oldskulowy żel do włosów, który kupiła za dolara.

"Chciałam wyglądać tak, aby pasować do postaci" - dodała aktorka.

Mendes poszła jednak dalej, jeśli idzie o proces pogłębiania postaci. Przyznała, że aby jej bohaterka wyglądała wiarygodnie w swej desperacji i smutku, postanowiła przejść na ścisłą dietę i schudła aż 7 kilogramów. "Chciałam, aby wyglądała na osobę, która wiele przeżyła, starałam się więc być najmniej seksowna, jak tylko potrafię" - przyznała aktorka.

Mendes to córka emigrantów z Kuby. Uznanie przyniosła jej rola Sary Harris w dramacie "Dzień próby". W 2007 roku zagrała u boku Nicolasa Cage'a w filmie "Ghost Rider" jako Roxane Simpson.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Eva Mendes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje