ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów

Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 października, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów.

Noc Grozy i Horrorów w Multikinie

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to już coroczna tradycja. W ostatnią piątkową noc października (28.10) miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w salach Multikina, aby wspólnie oglądać filmy grozy, które w ostatnim czasie pojawiły się w polskich kinach. Będzie również jedna przedpremiera.

Reklama

W repertuarze filmy:
"Diabelski młyn" - przedpremierowo
"Widzę, widzę"
"Kiedy gasną światła"
"Summer Camp"

ENEMEF odbędzie się 28 października (piątek) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa ZT, Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Rozpoczęcie maratonu o godz. 22:00, przewidywany koniec ok. godz. 4:30 rano.

"Diabelski młyn" - przedpremierowo
Jennifer postanawia uciec od swojej przeszłości i dołącza do grupy turystów, jadących na autokarową wycieczkę. Niestety po drodze autobus ulega awarii i wszyscy zostają uziemieni na środku pustkowia. Uczestnicy wyjazdu są zmuszeni do szukania schronienia w okolicy starego młyna. Według krążących legend, niegdyś zamiast ziaren zbóż mielono w nim kości lokalnych mieszkańców. Nagle poszczególne osoby z grupy zaczynają znikać...

"Widzę, widzę"
Elias i Lukas są dziewięcioletnimi bliźniakami. W nowoczesnym, malowniczo położonym domu nad jeziorem chłopcy czekają na powrót matki, która poddała się operacji plastycznej twarzy. Kobieta po powrocie zachowuje się dziwnie, co wzbudza u dzieci podejrzenia, że nie jest tą samą osobą, którą była przed zabiegiem. Zaczynają traktować ją jak wroga. Konflikt między nim narasta.

"Kiedy gasną światła"
Rebecca w dzieciństwie była prześladowana przez postać, która pojawiała się w ciemności. Gdy dorosła i opuściła rodzinny dom była przekonana, że pozostawia w nim wszystkie lęki przeszłości. Z czasem okazuje się jednak, że jej młodszy brat Martin również jest prześladowany przez zmorę z ciemności i dziewczyna postanawia dociec skąd wzięła się ta przerażająca postać.

"Summer Camp"
Grupa kilku wychowawców kolonijnych z USA trafia na obóz młodzieżowy w Hiszpanii, gdzie rozprzestrzenia się tajemniczy wirus. Zarażone osoby przeobrażają się w mordercze, bezwzględne bestie i nie mają sentymentów nawet wobec swoich przyjaciół. Rozpętuje się krwawa jatka, w której udaje się przetrwać tylko tym, którzy posuną się do jeszcze większego okrucieństwa niż zainfekowane potwory.


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje