Reklama

Emma Watson okradziona u Coppoli

Spotkanie młodej hollywoodzkiej gwiazdy Emmy Watson (seria o "Harrym Potterze") z obdarzoną wyjątkową wrażliwością reżyserką Sofią Coppolą (Oscar za "Między słowami") musiało dać niecodzienny efekt, zwłaszcza że ta ostatnia znana jest z niezwykle umiejętnego prowadzenia aktorek, czego dała dowód pracując ze Scarlett Johansson, Kirsten Dunst czy Elle Fanning.

Scenariusz filmu "Bling Ring" oparto na prawdziwych wydarzeniach, opisanych m.in. w głośnym artykule w "Vanity Fair". Grupa nastoletnich włamywaczy okradała czołowych hollywoodzkich celebrytów, po to, by choć na chwilę poczuć się jak oni.

Reklama

Kreowana przez Watson Nicki to, jak twierdziła aktorka, "powierzchowna, próżna, amoralna dziewczyna, dla której luksusowe przedmioty są sensem życia". - Zdałam sobie sprawę, że jej nie znoszę! - mówiła.

Pierwowzorem postaci Nicky była modelka i uczestniczka reality show Alexis Neiers. Watson oglądała jej program "Pretty Wild", by poznać mowę ciała Neiers i sposób, w jaki odnosiła się do innych ludzi.

- Gdy przeczytałam scenariusz filmu - opowiadała - zrozumiałam, że to w dużej mierze refleksja na temat sławy i tego, czym stała się dla naszego społeczeństwa. Moja bohaterka reprezentuje wszystko to, co budzi mój najgłębszy sprzeciw.

Grupa, do której należała Neiers, włamała się m.in. do domów Orlando Blooma, Lindsay Lohan, Paris Hilton i Ashley Tisdale. A sama Watson - o ironio! - w trakcie pracy nad filmem straciła portmonetkę.

Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

"Bling Ring" na ekranach od 21 czerwca!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Na co do kina?

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bling Ring

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje