Reklama

Emma Watson jako... Emma Watson

Znana z roli Hermiony w serii filmów o Harrym Potterze Emma Watson wyjawiła, że słysząc po raz pierwszy, o czym opowiada fabuła filmu "To już jest koniec", pomyślała, że jest ona absurdalna.

Jednym z powodów, który skłonił aktorkę, do takiej konkluzji, był fakt, że Watson w tej apokaliptycznej komedii wciela się... w siebie samą.

Reklama

Artystka przyznaje, że początkowo była mocno zdezorientowana, czytając scenariusz "To już jest koniec", ale szybko zdała sobie sprawę, że kręcenie tego filmu może się okazać dobrą zabawą. "Pomyślałam, że ta historia jest szalona" - wspomina.

"Pamiętam rozmowę przez telefon z moim agentem, który próbował przekonać mnie do tej roli mówiąc: 'A więc... Jest Seth Rogen, Jonah Hill, James Franco, Danny McBride i cała reszta komików. Rogen i Evan Goldberg będą to kręcić, a wszyscy aktorzy będą grać samych siebie i będzie koniec świata. Chcą też ciebie' - opowiada Watson.

"Ja na to: 'Co? Dlaczego? Jak?'. Miałam mnóstwo pytań, ale pamiętam, że jak tylko zaczęłam czytać scenariusz, pomyślałam, że jest przezabawny. Co więcej, według mnie jest najbardziej szaloną i absurdalną historią, jaką kiedykolwiek słyszałam. Musiałam się więc zgodzić" - tłumaczy artystka.

"To już jest koniec" zaczyna się na ogromnej imprezie w domu Jamesa Franco, który wypełniony jest gwiazdami. W czasie zabawy niespodziewanie dochodzi do końca świata.

Oprócz wspomnianych gwiazd, w filmie pojawiają się również: Jay Baruchel, Craig Robinson, Michael Cera, Jason Segel, a nawet... Rihanna.

Produkcja w reżyserii Evana Goldberga i Setha Rogena wejdzie na ekrany polskich kin 13 września.

Jednak dużo wcześniej, bo już 21 czerwca, będzie można zobaczyć na dużym ekranie Emmę Watson - aktorka zagrała główną rolę w nowym filmie Sofii Coppoli "Bling Ring".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Harry Potter | Rihanna | James Franco | Emma Watson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje