Reklama

Emma Watson ikoną stylu

20-letnia aktorka Emma Watson, odtwórczyni roli Hermiony w filmach o Harrym Potterze, odebrała prestiżową nagrodę najbardziej stylowej osoby przyznawaną przez magazyn "Elle".

"Kocham modę, ale staram się o niej za dużo nie myśleć" - skomentowała tytuł aktorka.

Reklama

Watson zagra rolę garderobianej w filmie "Tydzień z Marilyn" ("My Week With Marilyn"), w którym odtwórczynią tytułowej roli Marilyn Monroe jest Michelle Williams. Akcja filmu rozgrywa się za kulisami innego filmu, kasowej komedii "Książę i Aktoreczka", w którym Marilyn Monroe grała z Laurencem Olivierem.

Watson jest studentką na ekskluzywnym uniwersytecie Browna w USA. We wcześniejszych wywiadach mówiła, że sukces aktorski odniesiony w filmach o Harrym Potterze powoduje, że czuje się tak, jakby życie miała już za sobą. Nie chce być aktorką kojarzoną tylko z jedną rolą - Hermiony. Nie ma też pewności, czy kariera aktorka to coś dla niej...

Ale już dziś Watson jest ulubienicą brytyjskich mediów, które cenią ją za oryginalność i za to, że sukces aktorski i finansowy nie uderzył jej do głowy.

Aktorka została właśnie nową twarzą marki kosmetycznej Lancome. Sześciocyfrowy kontrakt zobowiązuje gwiazdę do uczestnictwa w sesjach zdjęciowych i spotach reklamowych promujących produkty francuskiej marki kosmetycznej.

"Jestem bardzo podekscytowana. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia zdjęć. Co prawda nie noszę dużo makijażu, ale bardzo cenię sobie produkty Lancome. Moim ulubionym kosmetykiem jest ich tusz do rzęs" - wyznała Watson.

Lancome stara się przemówić do młodszego grona potencjalnych klientek, czego dowodem jest zaangażowanie w promocję 20-letniej aktorki. Do tej pory na czele kampanii reklamowych firmy stawały nieco dojrzalsze gwiazdy jak Julia Roberts, Uma Thurman, Juliette Binoche.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Emma Watson | styl | ikony | elle | Stylu | Watson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje