Reklama

Emma Stone i Ryan Gosling zaśpiewają razem

Emma Stone ("Birdman") i Ryan Gosling ("Drive") znowu razem pracują na planie. Aktorzy po raz trzeci spotkają się na dużym ekranie, tym razem w musicalu "La La Land".

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jesienią 2015 roku.

Reklama

"La La Land" to historia początkującej aktorki Mii i zarozumiałego pianisty Sebastiana, którzy spotykają się w Los Angeles i zakochują się w sobie. Film wyreżyseruje Damien Chazelle, autor "Whiplash".

Ryan Gosling i Emma Stone będą pracować razem już trzeci raz. Wcześniej spotkali się na planie komedii "Kocha, lubi, szanuje" i kryminału "Gangster Squad: Pogromcy mafii".

Przypomnijmy, że za kreację w filmie "Birdman" Emma Stone była w tym roku nominowana do Oscara w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Jej najnowszą produkcją jest udział w obrazie Woody'ego Allena "Irrational Man". Dla Stone będzie to już drugie spotkanie z twórcą oscarowego "Blue Jasmine". W duecie pracowali już razem przy "Magii w blasku księżyca".

Ryan Gosling ostatnią rolę zagrał w filmie "Weightless" Terrence'a Malicka ("Drzewo życia"). Obraz nie miał jeszcze premiery.

źródło: Cover Video/x-news

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Emma Stone | Ryan Gosling

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje